Amalabot Online

पाल्पामा डेंगी संक्रमणबाट ३ जनाको मृत्युु ।

पाल्पामा डेंगी संक्रमणबाट ३५ वर्षीष युवकको मृत्युु भएको छ । यो संगै पाल्पामा डेंगीबाट मृत्यु हुनेको संख्या ३ पुगेको छ । मृत्यु हुनेमा माथागढी गाउँपालिका– १ चिदीपानी बुढीकोटका ३५ वर्षीय पुरुष रहेको स्वास्थ्य कार्यालय पाल्पाका प्रमुख डा. राजेन्द्र गिरी जानकारी दिनुभयो।
उहाँको युनाइटेड मिसन अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो । असोज ५ गते अस्पतालमा भर्ना हुनुभएका उहाँलाई डेंगीका साथै स्क्रबटाइफससमेत देखिएको थियो ।केही दिनदेखि ज्वरो आउने, जोर्नी दुख्ने लगायतका समस्याका कारण उहाँ लाई स्वास्थ्य उपचारका लागि अस्पताल लगिएको पारिवारीक स्रोतले जनाएको छ ।

हाल जिल्लामा डेंगीका २ सय ८५ जना भन्दा बढी संक्रमित छन् भन जिल्लामा केही समय यता स्क्रबटाइफसका बिरामीसमेत बढेका छन् । स्वास्थ्य कार्यालयका अनुसार अहिलेसम्म १ सय ८२ जनामा स्क्रबटाइफस पोजिटिभ देखिएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *